Prosecco

Máte chuť na nefalšované italské prosecco? V tom případě jste tu správně. U nás najdete prosecca vyráběná z hroznů odrůdy Glera, která jsou pěstovaná v typických italských oblastech charakteristických k výrobě tohoto šumivého vína – v regionu Conegliano – Valdobbiadene a v oblasti Asolo. Pro prosecco jsou zmiňované oblasti něčím, jako je francouzská oblast Champagne pro šampaňské. Náš tým Vám ochotně poradí s výběrem prosecca, aby pro Vás bylo co nejchutnější! Užijte si souhru italských chutí a atmosféry na romantickém náměstí v Hradci Králové.

Vinná karta

Někdo to rád bez bublinek a v naší si vyberete i z tichých vín. V Casa del Prosecco najdete zástupce nejen z italských vinařství v té nejvyšší možné kvalitě. Nabízíme pouze vína, které sami považujeme za favority. Také se ztotožňujete s heslem „život je moc krátký na konzumaci špatného vína“? Tak se zastavte na skleničku (či lahvinku) a ochutnejte naše špičková vína sami.

Míchané drinky

Míchané drinky – oblíbené hlavně v letních měsících, ve kterých osvěží, některé jsou však celoroční klasikou, vhodné do každého ročního období. Co vy, máte rádi „míchačky“? A zejména ty italské? Jestli Vaše odpověď zní „ano“, určitě Vám máme co nabídnout! Ochutnejte naše poctivé drinky, ze kterých nebudete mít v žaludku „guláš“!

Ostatní nápoje

Nabídka tvořená převážně z italských alko a nealko nápojů, které stojí za to ochutnat! Nabízíme nealkoholické aperitivy, domácí limonády, aneb drinky pro řidiče, džusy a jiné. V italském podniku nesmí chybět pravé italské espresso či jiné druhy kávy, které lze připravit i s (ne)mléčnou alternativou. Aperitivy a digestivy, kvalitní destiláty (grappy, rumy, giny, metaxy, whisky) jsou u nás ve stálé nabídce samozřejmostí. Na pivaře jsme dobře připraveni – zlatavý nápoj s obsahem vitamínů skupiny B (= pivo) nabízíme jak v italské, tak i v české variantě.

Dezerty

Oslaďte si život a vyrovnejte hořkost italské kávy – doplňte ji dezertem. Sladké nabízíme podle denní nabídky, tak se stavte zjistit, co máme zrovna dnes!

Jídelní lístek

„Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu.“ – G. B. Shaw O lásce k jídlu v Itálii vědí mnohé. Přijďte posedět, odpočinout si a ochutnat naše nápoje společně s výtečnými italskými dobrotami! Nabízíme jak drobnosti „na zobačku“, tak i delikatesy, které zasytí a uspokojí Vaše chutě. Buon appetito!

Věděli jste, že máme salónek?

Zázemí našeho salónku vám poskytne klidné prostředí s plným komfortem. Prostor plně oddělitelný od běžného provozu nabízí ideální podmínky pro konání akcí určených omezenému počtu osob, přitom s veškerou profesionální péčí našeho personálu.

  • až 40 míst, TV, ozvučení, vlastní WC
  • pracovní jednání
  • společenské příležitosti
  • rodinné a soukromé akce