O vinařství
Vinařství Follador bylo založeno kolem roku 1769. Jedná se o tradiční rodinný podnik, který se nachází v srdci italského Trevisa a primárně se specializuje na výrobu šumivých vín. Dlouholetá tradice a vášeň pro výrobu vín se zde předává z generace na generaci, což vytváří velmi silné pouto mezi rodinou a vinařstvím. Jejich vinice  se rozkládají na úrodných svazích, které těží z příznivého klimatu a z bohaté půdy, která poskytuje ideální podmínky pro pěstování vinné révy.

Vinařství Follador

extra brut FOLLADOR "XZERO"
brut FOLLADOR "NANI DEI BERTI"
extra dry FOLLADOR "RUIOL CASTEI"
O vinařství
Jedná se o elegantní, moderní, rodinné vinařství, které se nachází v srdci vinařské oblasti pro výrobu prosecca – Conegliano Valdobbiadene. Počátky výroby se datují od 18. století. Šumivá vína ze svých hroznů vyrábí rodina již od roku 1976. Význam a původ názvu vinařství – Ciodet – je podle benátských zvyků. Ciodet – neúnavný pracovník oddaný svému obchodu a nadšenec z dobře vyrobeného produktu.

Vinařství Ciodet

extra brut CIODET "Bartolo" DOCG
brut CIODET "Labano" Superiore DOCG
extra dry CIODET "Gelmo" Superiore DOCG
extra dry CIODET "Giosue" Superiore DOCG
O vinařství
Sídlo rodinného vinařství Bellussi se nachází ve Valdobbiadene. Vinařství získal v roce 1993 Enrico Martellozzo, jehož cílem je oživovat značku a společně se svými partnery a agenty propagovat výrobky Bellussi nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Vinařství má roční kapacitu kolem 2 milionů lahví, vinná réva používaná pro produkci je pouze z oblasti Valdobbiadene a z vlastních hroznů z oblasti Lombardie. Znalosti enologa a moderní technologie používané ve vinařství umožňují dosáhnout skvělého výsledného produktu. Pouze prosecca z  Valdobbiadene se mohou pyšnit nejvyšším apelačním označením DOCG.

Vinařství Bellussi

brut Bellussi Prosecco D.O.C.
brut Bellussi Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G.
extra dry Bellussi Prosecco Valdobbiadene Superiore D.O.C.G.
brut Bellussi Blanc de Noir Spumante
brut Bellussi Prosecco D.O.C. Rosé Millesimato
brut Belcanto Prosecco Superiore di Valdobbiadene D.O.C.G.
extra dry Belcanto Prosecco Superiore di Valdobbiadene D.O.C.G.
O vinařství
Bruno Pietrovecchio převzal rodinný podnik a udržuje tradici, která byla založena už kolem 9. století. Vinný sklep a vinice Pietrovecchio se nacházejí ve velmi svažitém terénu přímo v Santo Stefano ve Valdobbiadene. Jeho dcera – Laura Pietrovecchio – zbožňuje enologii a pomáhá svému otci v podnikání.

Vinařství Pietrovecchio

brut Pietrovecchio DOCG
extra brut Pietrovecchio DOCG
extra dry Pietrovecchio DOCG
O vinařství
Vinařství Montelvini leží v srdci oblasti Veneto v prestižním DOCG regionu Asolo. Jedná se o větší rodinné vinařství, které je od roku 1881 budováno rodinou Serena. Počátky vinařství jsou datovány k období Napoleona Bonaparte. Dnes je společnost řízena Albertem Serenou jako výkonným ředitelem. Jeho sestra Sarah je generální ředitelkou a jejich otec Armando je prezidentem společnosti. Sklizeň hroznů probíhá ručně a hrozny jsou pro produkci velmi pečlivě vybírány. Vinařství se specializuje výhradně na prosecca, jak v DOC, tak i v nejvyšší DOCG kvalitě. Montelvini zosobňuje jedinečný styl a inovaci spolu s úctou k tradici a důrazem na kvalitu. Prosecca tohoto vinařství jsou na vinných kartách TOP světových podniků, jako například v restauraci Gordona Ramsayho v Las Vegas. Zajímá-li Vás, proč mají ve svém znaku právě sovu, pak vězte, že region Asolo se mimo jiné nazývá zemí sov (Zuitere). Pro svou moudrost byla právě sova zvolena jako symbol, který věrně kopíruje přístup vinařství Montelvini k pěstování révy a respektu k okolnímu prostředí.

Vinařství Montelvini

nefiltrované Il Brutto Asolo Prosecco DOCG Sui Lieviti (Col Fondo)
extra brut Asolo Prosecco Superiore DOCG
brut Asolo Prosecco Superiore DOCG
extra dry Asolo Prosecco Superiore DOCG
brut Treviso Prosecco DOC

Věděli jste, že máme salónek?

Zázemí našeho salónku vám poskytne klidné prostředí s plným komfortem. Prostor plně oddělitelný od běžného provozu nabízí ideální podmínky pro konání akcí určených omezenému počtu osob, přitom s veškerou profesionální péčí našeho personálu.

  • až 40 míst, TV, ozvučení, vlastní WC
  • pracovní jednání
  • společenské příležitosti
  • rodinné a soukromé akce