O vinařství
Vinařství je situováno asi necelý kilometr jižně od města Montalcino. V současné době obhospodařují přibližně 24 hektarů z toho polovina jsou vinice s odrůdou Sangiovese. Na zbylých 12 hektarech má rodina olivové háje. Vinařství je v majetku rodiny Martellozzo, která působí v oblasti Veneto více než 100 let a je mimořádně úspěšná díky vyráběnému proseccu. Touhou současné generace představované Enricem Martellozzem a jeho ženy Renaty bylo mít vinařství na tichá vína v Toskánsku, což se jim podařilo. Rodina tam rozšířila své vinařské aktivity a v roce 2005 založili právě vinařství Belpoggio.

Vinařství Belpoggio

suché Rosso di Paolo IGT
suché Rosso di Montalcino DOC
O vinařství
Sídlo rodinného vinařství Bellussi se nachází ve Valdobbiadene. Vinařství získal v roce 1993 Enrico Martellozzo, jehož cílem je oživovat značku a společně se svými partnery a agenty propagovat výrobky Bellussi nejen v Itálii, ale i v zahraničí. Vinařství má roční kapacitu kolem 2 milionů lahví, vinná réva používaná pro produkci je pouze z oblasti Valdobbiadene a z vlastních hroznů z oblasti Lombardie. Znalosti enologa a moderní technologie používané ve vinařství umožňují dosáhnout skvělého výsledného produktu.

Vinařství Bellussi

suché GEWURZTRAMINER DOC
suché KERNER DOC
O vínech odrůdy Primitivo
Vína Primitivo jsou nejvýznamnější odrůdou vína z regionu italské Apulie. Tato odrůda byla přivezena benediktýny do jižní Itálie v 17. století. Mezi charakteristické vlastnosti této odrůdy vína patří tmavá sytě červená barva a vyšší obsah alkoholu.

Vína odrůdy PRIMITIVO

suché Primitivo di Manduria Zolla DOP
suché Primitivo di Manduria "60 anni" DOP
O vínech odrůdy Nebbiolo
Velmi ceněná modrá odrůda Nebbiolo jižního Piemontu. Název odrůdy je odvozen od slova „nebbia“, což v italštině znamená „mlha“, jelikož údolí kopcovité krajiny, ze které pochází, jsou často mlhavá. Vína z odrůdy Nebbiolo jsou v mládí téměř nepřístupná, díky vysokému obsahu tříslovin, který má naopak příznivý vliv na jeho obrovský potenciál k archivaci.

Vína odrůdy NEBBIOLO

suché NEBBIOLO DI ALBA
O vinařství
Mladé moderní vinařství, které se nachází na jižní Moravě ve Slovácké podoblasti. V DOG IN DOCK používají pouze moderní technologie, které jsou velmi šetrné k hroznům. Zároveň výroba vína vychází z dlouholeté tradice na Moravě. Vinohrady, které jsou z velké části umístěné v podhůří Bílých Karpat, dodávají vínům výjimečný charakter. Část vinohradů se také nachází přímo v blízkosti Baťova kanálu. V současné době vinařství obhospodařuje necelé tři hektary vinohradů.

Vinařství DOG IN DOCK

suché Merlot Exclusive
suché Pinot Gris Premium
suché Tramín červený Premium
polosuché Sauvignon Blanc
suché Ryzlink rýnský
O portugalských vínech
Červená vína z Portugalska se řadí k nejlepším na světě. Je to dáno hlavně přírodními a klimatickými podmínkami západní části Pyrenejského poloostrova. Užijte si jejich plnou chuť!

Portugalská červená vína

suché Syrah CICONIA
suché São Miguel do Sul

Věděli jste, že máme salónek?

Zázemí našeho salónku vám poskytne klidné prostředí s plným komfortem. Prostor plně oddělitelný od běžného provozu nabízí ideální podmínky pro konání akcí určených omezenému počtu osob, přitom s veškerou profesionální péčí našeho personálu.

  • až 40 míst, TV, ozvučení, vlastní WC
  • pracovní jednání
  • společenské příležitosti
  • rodinné a soukromé akce